Yılın En Avantajlı Fırsatları

Benzersiz fiyatlarla bu fırsatı kaçırmayın

Neden Uzun Filo?

Operasyon süresince araçlarınızın periyodik bakımları, trafik ve kasko sigortaları, vergileri gibi birçok etken size yük olmaktan çıkacak, bu külfetli işlemleri UZUN FİLO yüklenecektir.

Finansman

Firmanızın ihtiyacı olan araçları satın alma yöntemi ile temin etmeniz durumunda yeterli bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir. Bütçenizden ciddi bir para çıkışı olacak ve bu yüzden daha öncelikli yatırımlarınız ertelemek durumunda kalacaksınız. Öz sermayeniz elvermiyorsa banka kredisi ile finanse edeceğiniz araç alımlarınız hem şirket kredibilitenizi etkileyecek hem de yüklü bir faiz ödemenizi gerektirecektir. Mevcutta kullanmakta olduğunuz araçlarınız varsa ve bunların ikinci el satışından gelir elde etseniz bile, sonraki araç alımlarınız için harcamanız gerekecek. Operasyon süresince araçlarınızın periyodik bakımları, trafik ve kasko sigortaları, vergileri gibi birçok etken yine sizlere maliyetler doğuracaktır.

Alternatif olarak araçlarınızı UZUN FİLO'dan operasyonel filo kiralama yöntemi ile temin etmeniz durumunda bu maliyetlerin hiç biri için para ödemeniz gerekmeyecektir. Araç alımlarına ayıracağınız bütçeyi firmanız için farklı yatırımlarda kullanabilirsiniz. Bankalara yüklü faiz bedelleri ödemek zorunda kalmazsınız ve kredi limitlerinizi işlerinize yapacağınız yatırımlar için değerlendirebilirsiniz. İkinci el araçlarınız var ise bunları satabilir ve bu satıştan elde edeceğiniz geliri ek bir kaynak olarak değerlendirebilirsiniz. UZUN FİLO oto kiralama'dan kiralayacağınız araçların kullanımından doğan hiçbir maliyeti görmeyecek, periyodik bakımlar, sigortalar, vergiler, lastik değişim bedelleri gibi giderler size sunacağımız kira bedeli dahilinde olacaktır.

Aylık dönem esasıyla ödeyeceğiniz kira bedelleri, sabit bir ödeme planıyla bütçe planlamanızda size düzenli bir program sağlayacaktır. Muhasebe hesaplarınızda onlarca faturayı takip etmek yerine her ay tek bir fatura ile iş yükünüzü hafifletecektir.

7/24 Yol Yardım

Size sunduğumuz hizmetler arasında 7 gün 24 saat sürekli hizmet alabileceğiniz bir yol yardımı desteğimiz olacak. Her ne koşulda olursa olsun UZUN FİLO'dan araç kiralama işleminde herhangi bir arıza veya hasar görmesi durumunda size sağlayacağımız yol yardım hizmetleri ile bulunduğunuz yere en kısa sürede kullandığınız aracın markasına göre uzman bir teknik ekip ulaşacaktır. Teknik ekip durumu değerlendirerek gerektiğinde yerinde müdahale edecek nitelikte olacaktır. Eğer yerinde müdahale imkanı yoksa aracın hemen bir çekici yardımıyla UZUN FİLO’nun yetki verdiği en yakın servis noktasına ulaşımı sağlanacaktır. Bize bu numaralardan ulaşabilirsiniz:  Whatsapp: 0535 626 04 33

Hasar Yönetimi

Günümüz şartlarında kullandığınız araçların hasar görmeleri durumunda bu hasarların giderilmesi, zaman ve iş kaybınıza önemli derecede engel olan bir süreç haline gelmiştir. Bu onarımlar hem yüklü maliyetleri hemde araçların iş görmezlik süresi işlerinizin aksamasında büyük rol oynar. Araç kullanımları esnasında oluşması muhtemel tüm riskleri teminat altına alabilmek ise bambaşka bir zorluktur. UZUN FİLO olarak bizler araçlarınızın başına gelmesi muhtemel tüm risklerin göz önünde bulundurulduğu bir sigorta sistemi sağlamaktayız. Bu bağlamda UZUN FİLO'dan kiralayacağınız tüm araçlar kaza, sel, çalınma, deprem, terör olayları vb. bir sürü ziyan durumunu karşılayacak bir kasko sistemi ile donatılır. Ayrıca bu zararların giderilme süreci hiçbir şekilde sizleri etkilemez. Hasar oluşmasından itibaren aracın bulunduğu yerden ilgili servis birimine ulaştırılması ile başlayan ve onarımın bitirilip size geri teslim edilmesine kadar süren bu operasyonu olduğu gibi bizler yürütürüz. Onarımı yapılan aracın yerine sizlere sağlayacağımız yedek araç ise iş kaybınızı önler. Yalnızca UZUN FİLO tarafından sizlere sağlanan bu ayrıcalıklar ile kiralama yapmak bu bağlamda da büyük avantajlar sağlayacaktır.

İkâme Araç

Her ne sebeple olursa olsun UZUN FİLO'dan kiralayacağınız araçların onarımlarının uzaması durumunda iş kaybınızı önlemek için sizlere onarım süresince kullanacağınız yedek araçlar verilecektir.

Lastik Yönetimi

Hangi marka ve modelden olursa olsun kullanacağınız araçların lastikleri büyük önem teşkil eder. Sürüş esnasında tüm koşullarda lastiklerin öncelikli görevi can güvenliğinizi sağlamaktır. Ayrıca araçlarınızın konforu ve yakıt tüketimi gibi konularda da önemli rol oynamaktadır. Üreticileri genellikle lastiklerine 65.000-70.000 km. gibi bir kullanım ömür belirlerler. Ancak bu süre kullanım şartlarınızla doğrudan ilişkili olduğundan bu gibi bir veriyle hareket etmek çokta doğru değildir. Bunun yerine hem yasalarca belirlenmiş hemde teknik açıdan lastiğin işlevselliğini doğru olarak limitlendiren değer olan 3 mm diş derinliği baz alınmalıdır. 3 mm’nin altına inmiş diş derinliği risk oluşturmakta, bu limitin altına inmiş lastikler işlevselliğini büyük ölçüde yitirmektedir. Bu değer dikkate alındığında ortalama lastik ömrü 60.000 km civarına iner ve artık değişim gerektirir. UZUN FİLO oto kiralama sizlere her 60.000 km de bir takım lastik temin etmektedir. Ayrıca 60.000 km den erken 3 mm limitinin altına inmesi durumunda gerekli değerlendirmeler yapılarak lastiklerin değişimi sağlanacaktır. Böylece araçlarınızın her zaman güvenle kullanabilecek ve bunun için ekstra hiçbir bedel ödemeyeceksiniz. Talebiniz durumunda sizlere operasyon süresince kış şartlarında kullanmanız için bir takım kış lastiği de temin edilecektir.

Hareketsizlikten kurtulursunuz

Duran varlıklarınız içinde asli işinizle direk bağlantılı olmayan, getiri sağlamayan donuk bir araçlar kaleminden kurtulduğunuz gibi, pasifinizde bu araçların finansmanı için büyük bir kredi rakamı oluşmasını engellemiş veya özkaynaklarla finanse ediyorsanız çok daha güçlü bir mali yapı ve net işletme sermayesi rakamına sahip olursunuz. Rahat edersiniz.

Sigorta

Kiralayacağınız tüm araçlar için Zorunlu Mali Mesuliyet (Trafik) Sigortası ve tam kapsamlı Kasko Sigortaları sizler hiçbir ekstra bedel ödemeden UZUN FİLO oto kiralama tarafından yaptırılacaktır. Kasko poliçesi kapsamları olası tüm riskleri kapsayacak düzeyde olacaktır. Sadece kaza değil, sel, deprem, terör olayları, cam kırılmaları, çalınma gibi riskler kapsam dahilinde olacaktır. Sigorta firması ve poliçe tercihlerimizi yaparken sadece kapsamlara değil, size en iyi ve en hızlı hizmeti sağlamayı önemli bir kriter olarak görmekteyiz.