Yılın En Avantajlı Fırsatları

Benzersiz fiyatlarla bu fırsatı kaçırmayın

Filo Kiralama Nedir?

Satın alma ile sadece araç satın alırsınız, filo kiralama ile ise filo yönetimi hizmeti alırsınız. Satın alma durumunda filo yönetimi ve takibi bizzat sizin tarafınızdan yapılacağı için zahmeti çok olur.

Neden Filo Kiralarsınız?

Operasyonel Filo Kiralama, birçok şirketin maliyet avantajları sebebiyle yemek, sağlık, eğitim, güvenlik gibi hizmetleri kendi organizasyon yapısı içinde değil, dışarıdan karşılar; "outsourcing" uygulamalarından farklı değildir, ancak ekstra faydalar sağlar. Rahat edersiniz.

Teklif alır, sipariş verirsiniz

Araç seçiminde belirleyici olan bütçe değil, ihtiyaçtır. Detaylı araştırma ve satın alma pazarlıkları sürdürmek yerine, kira fiyat tekliflerini alır ve siparişinizi hızla verirsiniz. Rahat edersiniz.

Takip edilirsiniz

Araç seçimi, fiyat pazarlıkları, kredi olanaklarının sağlanması, personele dağıtımı, bakım onarım ve kaza takibi, lastik değişimlerinin takibi, sigortalama, ikinci el satış çabaları şeklinde sıralanabilecek birçok operasyonel yükten kurtulursunuz. Rahat edersiniz.

Hız kesmezsiniz

365 gün 24 saat kesintisiz yol desteği alır, Türkiye'nin neresinde olursa olsun, arkanızda UZUN Filo gücünü hissedersiniz. Aldığınız hizmetin seviyesine göre kaza, bakım/onarım gibi durumlarda ikame araçlarla çalışanlarınız ve siz araçsız kalmaz, ticari faaliyetleri öngördüğünüz hızda sürdürmeye devam edersiniz. Rahat edersiniz.

İşinize bakarsınız

Araç kiralama için gerekecek büyük finansmanı devretmeniz sebebiyle, kaynaklarınızı veya kredi olanaklarınızı asıl işinizde kullanabilirsiniz. Rahat edersiniz.

Hareketsizlikten kurtulursunuz

Duran varlıklarınız içinde asli işinizle direk bağlantılı olmayan, getiri sağlamayan donuk bir araçlar kaleminden kurtulduğunuz gibi, pasifinizde bu araçların finansmanı için büyük bir kredi rakamı oluşmasını engellemiş veya özkaynaklarla finanse ediyorsanız çok daha güçlü bir mali yapı ve net işletme sermayesi rakamına sahip olursunuz. Rahat edersiniz.

Kâr yağdırırsınız

Araç Kiralama bedelleri ve satış gelirleri, bakım onarım ve sigorta giderleri dolayısıyla öngörülmesi güç, mevsimsellik arz eden nakit giriş ve çıkışları yerine, düzenli ve belirli kira ödemelerini bütçenize yerleştirebilir, kârlılık ve gider takibi olanağı sağlarsınız. Rahat edersiniz.

Kiraları gönderirsiniz

Kira ödemelerinin tümünü gider yazabilir, ödediğiniz KDV'nizi mahsup edebilirsiniz. Şirket olarak elde edemeyeceğiniz fiyat indirimini, büyük alım olanaklarıyla UZUN Filo elde eder ve kiranıza yansıtır. Rahat edersiniz.

Filo yönettirirsiniz

Çoğu zaman kendi olanaklarınızla sağlayamayacağınız veya önemli maliyetlerle elde edebileceğiniz birçok hizmeti otomatik olarak alır, Uzman UZUN Filo kadrosunun şirketinize özel detaylı raporlamalarıyla filonuzu ve çalışanlarınızı takip edebilirsiniz. Rahat edersiniz.